SOUDAL T-REX GOLD POWER 290g

84 %
Stars
(14 hodnocení)

T-rex Gold Power - nejsilnější lepidlo na trhu s unikátním složením obsahujícím vlákna pro maximální pevnost spoje! Toto vysokopevnostní lepidlo je skvělou volbou pro vytváření extrémně pevných, pružných a vodotěsných spojů, které odolají i vlhkým povrchům. Díky vláknům zesílené struktuře zajišťuje vysokou pevnost a dlouhodobou odolnost lepených spojů. S tímto lepidlem už se nemusíte bát, že se vám něco rozlepí! Hlavní parametry: - Extrémně vysoká počáteční přilnavost - Nepotřebuje fixaci lepených... Celý popis

Koupit za 206 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

T-rex Gold Power - nejsilnější lepidlo na trhu s unikátním složením obsahujícím vlákna pro maximální pevnost spoje! Toto vysokopevnostní lepidlo je skvělou volbou pro vytváření extrémně pevných, pružných a vodotěsných spojů, které odolají i vlhkým povrchům. Díky vláknům zesílené struktuře zajišťuje vysokou pevnost a dlouhodobou odolnost lepených spojů. S tímto lepidlem už se nemusíte bát, že se vám něco rozlepí!

Hlavní parametry:
- Extrémně vysoká počáteční přilnavost
- Nepotřebuje fixaci lepených předmětů u většiny aplikací
- Přilne i na vlhké podklady
- Vynikající přilnavost na běžné porézní i neporézní materiály

Použijte t-rex Gold Power pro různé účely od běžného montážního lepení v domácnosti a na stavbě, přes konstrukční lepení a tmelení spár vibrujících a dynamicky namáhaných konstrukcí, až po lepení v automobilovém průmyslu či lepení podlahových lišt. S tímto lepidlem dokonce můžete lepit zrcadla přímo na reflexní vrstvu. S t-rex Gold Power budou vaše spoje pevné a spolehlivé!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soudal
Použití do interiéru i exteriéru
Typ lepidla
Barva bílé
Značka Soudal
univerzální lepidla ano
lepidla na kov ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud