Pro dokonalé vyrovnání dřevěných, dřevotřískových, cemento-třískových a dalších savých podkladů, nebo pro lokální opravy a tmelení děr, prasklin a nerovností, je tu speciální tmel na dřevo. Tento produkt je ideální i pro zarovnávání stykových spár v lištových a deskových spojích, a dokonce i pro vyrovnávání ploch před nátěrem emailem. Díky své velmi dobré přilnavosti na dřevo a ostatní savé materiály, po vytvrzení nabízí stabilní objem a snadnou brousitelnost. Tmel je navíc snadno ředitelný a čistitelný... Celý popis

Koupit za 47 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro dokonalé vyrovnání dřevěných, dřevotřískových, cemento-třískových a dalších savých podkladů, nebo pro lokální opravy a tmelení děr, prasklin a nerovností, je tu speciální tmel na dřevo. Tento produkt je ideální i pro zarovnávání stykových spár v lištových a deskových spojích, a dokonce i pro vyrovnávání ploch před nátěrem emailem. Díky své velmi dobré přilnavosti na dřevo a ostatní savé materiály, po vytvrzení nabízí stabilní objem a snadnou brousitelnost. Tmel je navíc snadno ředitelný a čistitelný vodou, což usnadňuje jeho použití a aplikaci.

Hlavní parametry:
- Velmi dobrá přilnavost na dřevo a savé materiály
- Snadno brousitelný po vytvrzení
- Pastovitá konzistence pro snadné zpracování
- Ředitelný a čistitelný vodou

Použití:
- Vyrovnávání dřevěných povrchů
- Lokální opravy a tmelení vrypů, děr a prasklin
- Zarovnávání spár spojů dřevěných lišt a desek
- Plošné vyrovnávání dřevěných ploch před nátěrem
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soudal
Použití na dřevo
Typ tmely
Barva dřevo - smrk
Značka Soudal
Epoxidové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud