souprava nabíjecí č. 5

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Nabíjecí souprava pro mlýnek na maso č. 5 je praktickým doplňkem pro vaši kuchyňskou rutinu. Tato plastová souprava vám umožní snadno plnit klobásy, párky a další lahůdky přímo z vašeho mlýnku na maso. Souprava se skládá z plastové příruby a tří různě velkých trubek o průměrech 14 mm, 19 mm a 24 mm, takže si můžete vybrat tu správnou pro vaše potřeby. Vyrobeno s láskou v České republice, abyste měli jistotu kvality a odolnosti. Hlavní parametry: - Plastová souprava pro plnění klobás a párků - Kompatibilní... Celý popis

Koupit za 93 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Nabíjecí souprava pro mlýnek na maso č. 5 je praktickým doplňkem pro vaši kuchyňskou rutinu. Tato plastová souprava vám umožní snadno plnit klobásy, párky a další lahůdky přímo z vašeho mlýnku na maso. Souprava se skládá z plastové příruby a tří různě velkých trubek o průměrech 14 mm, 19 mm a 24 mm, takže si můžete vybrat tu správnou pro vaše potřeby. Vyrobeno s láskou v České republice, abyste měli jistotu kvality a odolnosti.

Hlavní parametry:
- Plastová souprava pro plnění klobás a párků
- Kompatibilní s mlýnkem na maso č. 5
- Obsahuje plastovou přírubu a tři trubky o průměrech 14 mm, 19 mm a 24 mm
- Snadné čištění teplou vodou, možnost použití myčky nádobí
- Bezpečné upevnění trubek pomocí matice na přírubě
- Doporučuje se opláchnutí a usušení po každém použití
- Vyrobeno v České republice
Zobrazit více

Určitě si přečtěte

Články odjinud