souprava nabíjecí č. 8

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Nabíjecí souprava pro mlýnek na maso č. 8 je ideálním doplňkem pro plnění klobás, párků a dalších lahůdek. Tato plastová souprava je vyrobena v České republice a skládá se z praktické příruby a tří různě širokých trubek o průměrech 14, 19 a 24 mm. S touto soupravou bude plnění lahodných domácích specialit hračkou. Hlavní parametry: - Souprava pro plnění klobás a párků - Kompatibilní s mlýnkem na maso č. 8 - Vyrobeno v České republice - Obsahuje plastovou přírubu a 3 plastové trubky (průměr 14,... Celý popis

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Nabíjecí souprava pro mlýnek na maso č. 8 je ideálním doplňkem pro plnění klobás, párků a dalších lahůdek. Tato plastová souprava je vyrobena v České republice a skládá se z praktické příruby a tří různě širokých trubek o průměrech 14, 19 a 24 mm. S touto soupravou bude plnění lahodných domácích specialit hračkou.

Hlavní parametry:
- Souprava pro plnění klobás a párků
- Kompatibilní s mlýnkem na maso č. 8
- Vyrobeno v České republice
- Obsahuje plastovou přírubu a 3 plastové trubky (průměr 14, 19, 24 mm)
- Snadné připojení k mlýnku na maso
- Snadná údržba: omytí teplou vodou, možnost použití myčky nádobí
- Bezpečné použití: dbejte na opatrnost při dotlačování masa do strojku
Zobrazit více

Články odjinud