SPARTUS 75G polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Polomaska SPARTUS® 75G je spojením odolnosti, lehkosti a maximálního pohodlí. Díky použitému silikonu je maska lehká, skvěle přiléhá k obličeji a dodává pocit měkkosti. Materiál zaručuje dlouhou životnost výrobku a snadnou údržbu. Elastické a nastavitelné popruhy umožňují snadné přizpůsobení respirátoru jakémukoli typu obličeje, což zajišťuje pohodlí a volnost pohybu. Profilovaný tvar polomasky neomezuje zorné pole a umožňuje kombinaci s ochrannými brýlemi. Výdechový ventil je nasměrovaný dolů,... Celý popis

Koupit za 420 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Polomaska SPARTUS® 75G je spojením odolnosti, lehkosti a maximálního pohodlí. Díky použitému silikonu je maska lehká, skvěle přiléhá k obličeji a dodává pocit měkkosti. Materiál zaručuje dlouhou životnost výrobku a snadnou údržbu. Elastické a nastavitelné popruhy umožňují snadné přizpůsobení respirátoru jakémukoli typu obličeje, což zajišťuje pohodlí a volnost pohybu. Profilovaný tvar polomasky neomezuje zorné pole a umožňuje kombinaci s ochrannými brýlemi. Výdechový ventil je nasměrovaný dolů, což brání zamlžování brýlí. Duplexní systém filtrace snižuje odpor při dýchání a zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti masky. Díky vyměnitelným filtrům je maska opakovaně použitelná a vhodná pro různé typy bezpečnostních rizik. Bajonetové uchycení filtrů umožňuje snadnou a rychlou výměnu. Polomaska SPARTUS® 70G je certifikována dle normy EN 140:1998.

Hlavní parametry:
- Materiál: silikon
- Elastické a nastavitelné popruhy
- Profilovaný tvar neomezující zorné pole
- Výdechový ventil nasměrovaný dolů
- Duplexní systém filtrace
- Vyměnitelné filtry
- Certifikace dle normy EN 140:1998
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Spartus
respirátory s ventilací ano
masky s výměnnými filtry ano

Články odjinud