Spasciani TR 82 CL3

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Získejte maximální ochranu a pohodlí s celoobličejovou maskou Spasciani Tr 82 CL3. Tato kvalitní maska je navržena tak, aby poskytovala uživateli optimální ochranu před nebezpečnými částicemi a plyny. Díky širokému poli vidění a pohodlnému těsnění bude nošení této masky příjemné i při delším používání. Navíc je maska vybavena speciálním ventilovým systémem, který zajišťuje snadný odvod vydechovaného vzduchu a minimalizuje zamlžování skel. S touto celoobličejovou maskou budete mít jistotu, že vaše... Celý popis

Koupit za 3 278 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Získejte maximální ochranu a pohodlí s celoobličejovou maskou Spasciani Tr 82 CL3. Tato kvalitní maska je navržena tak, aby poskytovala uživateli optimální ochranu před nebezpečnými částicemi a plyny. Díky širokému poli vidění a pohodlnému těsnění bude nošení této masky příjemné i při delším používání. Navíc je maska vybavena speciálním ventilovým systémem, který zajišťuje snadný odvod vydechovaného vzduchu a minimalizuje zamlžování skel. S touto celoobličejovou maskou budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou v bezpečí, a to i v náročných pracovních podmínkách.

Hlavní parametry:
- Celoobličejová maska pro maximální ochranu
- Široké pole vidění pro lepší orientaci
- Pohodlné těsnění pro dlouhodobé nošení
- Ventilový systém pro snadný odvod vzduchu
- Minimalizuje zamlžování skel pro lepší viditelnost
Zobrazit více

Parametry

Materiál gumové
Typ celoobličejové masky
ochranné polomasky s možností výměny filtrů ano

Články odjinud