Spirálová tyč k rajčatům je ideálním pomocníkem pro pěstování vašich oblíbených rajčat či jiných popínavých rostlin. Tato tyč je vyrobena z kvalitní pozinkované oceli, která jí poskytuje vysokou odolnost proti korozi a rzi. Díky tomu můžete být jistí, že vám tyč vydrží dlouhá léta. Tyč má délku 160 cm a průměr 7 mm, což ji činí dostatečně robustní pro pevnou podporu rostlin. Její hladký povrch umožňuje snadné a pohodlné navlékání rostlin na tyč. S touto spirálovou tyčí budete mít dokonalou kontrolu... Celý popis

Koupit za 25 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Spirálová tyč k rajčatům je ideálním pomocníkem pro pěstování vašich oblíbených rajčat či jiných popínavých rostlin. Tato tyč je vyrobena z kvalitní pozinkované oceli, která jí poskytuje vysokou odolnost proti korozi a rzi. Díky tomu můžete být jistí, že vám tyč vydrží dlouhá léta.

Tyč má délku 160 cm a průměr 7 mm, což ji činí dostatečně robustní pro pevnou podporu rostlin. Její hladký povrch umožňuje snadné a pohodlné navlékání rostlin na tyč. S touto spirálovou tyčí budete mít dokonalou kontrolu nad růstem a tvarováním vašich rostlin.

Hlavní parametry:
- Materiál: Pozinkovaná ocel
- Délka: 160 cm
- Průměr: 7 mm
- Hmotnost: 520 g
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost balení 0.52 kg
Výrobce Maxeuro

Články odjinud