Spolmont NOVA 2000

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ochranná tryskací (pískovací) maska RPB® Nova 2® je špičkovým řešením pro ty, kteří kladou důraz na pohodlí a efektivitu při práci. Díky možnosti individuálního nastavení si můžete masku snadno přizpůsobit tak, aby vám poskytovala maximální komfort a zároveň zvyšovala vaši výkonnost. S maskou Nova 2 od RPB® můžete být jistí, že vaše ochrana je na nejvyšší úrovni, aniž byste museli ustupovat pohodlí a flexibilitě. Ideální volba pro ty, kteří hledají skvělý poměr výkonu a ceny. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 13 188 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranná tryskací (pískovací) maska RPB® Nova 2® je špičkovým řešením pro ty, kteří kladou důraz na pohodlí a efektivitu při práci. Díky možnosti individuálního nastavení si můžete masku snadno přizpůsobit tak, aby vám poskytovala maximální komfort a zároveň zvyšovala vaši výkonnost. S maskou Nova 2 od RPB® můžete být jistí, že vaše ochrana je na nejvyšší úrovni, aniž byste museli ustupovat pohodlí a flexibilitě. Ideální volba pro ty, kteří hledají skvělý poměr výkonu a ceny.

Hlavní parametry:
- Typ: Ochranná tryskací (pískovací) maska
- Model: Nova 2
- Možnost individuálního nastavení
- Zvyšuje pohodlí a efektivitu při práci
- Vynikající ochrana
- Part # NV2000
Zobrazit více

Články odjinud