Tmel, na který se můžete spolehnout! S tímto nejúčinnějším tmelem na trhu budete mít jistotu, že vaše bezdušové systémy budou vždy v perfektním stavu. Díky vynikající prevenci proti defektům vám tento tmel poskytne bezstarostné ježdění. Navíc je kompatibilní s různými typy bezdušových systémů, jako jsou UST, Tubeless ready, galusky i duše. S balením o objemu 473 ml dokážete tmel aplikovat na až 8 plášťů, což z něj činí skvělou volbu pro všechny cyklisty, kteří chtějí mít jistotu na svých výletech.... Celý popis

Koupit za 469 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tmel, na který se můžete spolehnout! S tímto nejúčinnějším tmelem na trhu budete mít jistotu, že vaše bezdušové systémy budou vždy v perfektním stavu. Díky vynikající prevenci proti defektům vám tento tmel poskytne bezstarostné ježdění. Navíc je kompatibilní s různými typy bezdušových systémů, jako jsou UST, Tubeless ready, galusky i duše. S balením o objemu 473 ml dokážete tmel aplikovat na až 8 plášťů, což z něj činí skvělou volbu pro všechny cyklisty, kteří chtějí mít jistotu na svých výletech.

Hlavní parametry:
- Nejúčinější tmel na trhu
- Prevence proti defektům
- Kompatibilní s UST, Tubeless ready, galusky a dušemi
- Balení o objemu 473 ml
- Postačuje pro až 8 plášťů
Zobrazit více

Parametry

Typ tmely
polyuretanové tmely ano
Epoxidové tmely ano

Články odjinud