Stan's Notubes Quart 59ml

100 %
Stars
(2 hodnocení)

Tmel NoTubes SOLUTION 59ml je ideálním pomocníkem pro vytvoření bezdušového systému pro vaše kolo. Díky latexovému složení dokáže tento tmel vyplnit všechny póry v kevlarových pláštích TL Ready s vložkou NoTubes do ráfku, čímž zajistí bezproblémový provoz bezdušového systému. Navíc tento tmel funguje i jako prevence proti defektům, což znamená, že se můžete spolehnout na bezstarostné ježdění bez obav z průtrží. S tmelem NoTubes SOLUTION 59ml můžete využít výhod bezdušového systému i u všech UST... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tmel NoTubes SOLUTION 59ml je ideálním pomocníkem pro vytvoření bezdušového systému pro vaše kolo. Díky latexovému složení dokáže tento tmel vyplnit všechny póry v kevlarových pláštích TL Ready s vložkou NoTubes do ráfku, čímž zajistí bezproblémový provoz bezdušového systému. Navíc tento tmel funguje i jako prevence proti defektům, což znamená, že se můžete spolehnout na bezstarostné ježdění bez obav z průtrží. S tmelem NoTubes SOLUTION 59ml můžete využít výhod bezdušového systému i u všech UST plášťů.

Hlavní parametry:
- Objem: 59 ml
- Složení: latexový
- Použití: kevlarové pláště TL Ready s vložkou NoTubes, všechny UST pláště
- Funkce: vytvoření bezdušového systému, prevence proti defektům
Zobrazit více

Parametry

Typ tmely
silikonové tmely ano

Články odjinud