S výkonným demolčním kladivem s technickými parametry, které vám umožní snadno demolovat, připravovat povrchy nebo sekání drážek ve zdivu a lehčeném betonu, budete mít práci jako na houpačce. Díky ergonomické konstrukci s antivibrační rukojetí a pryžovým krytím budete mít vždy v ruce pevný a pohodlný úchop. Navíc vám skvělá ovladatelnost umožní pracovat i v těch nejtěžších dostupných prostorách. Hlavní parametry: - Příkon: 1010 W - Napájení: 230 V - Energie příklepu: 8,5 J - Počet příklepů: 2900/min... Celý popis
Koupit za 3 738 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Stanley SFMEH220K
Doprava:
zdarma
Skladem
3 202 Kč
Koupit za 3 202 Kč
92 %
STANLEY SFMEH220K FatMax Sekací kladivo SDS-Max (1010W/8,5J), kufr
Doprava:
zdarma
Skladem
3 383 Kč
Koupit za 3 383 Kč
98 %
STANLEY SFMEH220K-QS
Doprava:
zdarma
Skladem
3 738 Kč
Koupit za 3 738 Kč
97 %
Stanley Nářadí - Bourací kladivo 1010 W SFMEH220K-QS
Doprava:
zdarma
Skladem
3 202 Kč
Koupit za 3 202 Kč
100 %
STANLEY FATMAX SFMEH220K-QS sekací kladivo 5kg SDSmax 1010W 8.5J
Doprava:
zdarma
Skladem
3 490 Kč
Koupit za 3 490 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
S výkonným demolčním kladivem s technickými parametry, které vám umožní snadno demolovat, připravovat povrchy nebo sekání drážek ve zdivu a lehčeném betonu, budete mít práci jako na houpačce. Díky ergonomické konstrukci s antivibrační rukojetí a pryžovým krytím budete mít vždy v ruce pevný a pohodlný úchop. Navíc vám skvělá ovladatelnost umožní pracovat i v těch nejtěžších dostupných prostorách.
Hlavní parametry:
- Příkon: 1010 W
- Napájení: 230 V
- Energie příklepu: 8,5 J
- Počet příklepů: 2900/min
- Upínání: SDS Max
- Délka kabelu: 3,6 m
Rozsah dodávky:
- Nastavitelná boční rukojeť
- Špičatý sekáč
- Přenosný kufřík
S tímto demolčním kladivem se budete cítit jako profesionál, který má v ruce nástroj, na který se může spolehnout. S jeho výkonem a přesností dokonale zvládnete každou demolici či přípravu povrchu. A navíc, díky dodávaným příslušenstvím, budete mít všechno, co potřebujete, vždy po ruce.
Hlavní parametry:
- Příkon: 1010 W
- Napájení: 230 V
- Energie příklepu: 8,5 J
- Počet příklepů: 2900/min
- Upínání: SDS Max
- Délka kabelu: 3,6 m
Rozsah dodávky:
- Nastavitelná boční rukojeť
- Špičatý sekáč
- Přenosný kufřík
S tímto demolčním kladivem se budete cítit jako profesionál, který má v ruce nástroj, na který se může spolehnout. S jeho výkonem a přesností dokonale zvládnete každou demolici či přípravu povrchu. A navíc, díky dodávaným příslušenstvím, budete mít všechno, co potřebujete, vždy po ruce.
Parametry
| Výrobce | Stanley |
| Typ | sekací |
| Upínání | SDS Max |
| Příkon | 1010 W |
| Akustický tlak | 96 dB(A) |
| Počet úderů | 2900 |
| Energie úderu | 8.5 J |
| Otáčky na prázdno | 1250 ot./min |
| Hmotnost | 6.1 kg |
| S antivibračním systémem | ano |
| S kufrem v balení | ano |
| Zdroj napájení | ze sítě |
| Výkon | 1010 W |
| Úroveň komfortu při práci | se základním komfortem |
| Intenzita použití | pro profesionální denní použití |
| Mobilita | středně těžké (4–8 kg) |
| Bezdrátová elektrická kladiva | ano |