Zatravňovací dlažba STELLA GREEN je ideálním řešením pro zpevnění terénu s ohledem na zachování přírodního vzhledu. Tato pevná a prolamovaná dlažba umožňuje růst trávy skrze svou konstrukci a zároveň efektivně zabraňuje tvorbě vyjetých kolejí či louží. Díky možnosti vyplnění zeminou či kamenivem do velikosti 20 mm nabízí široké využití od parkovišť a příjezdových cest až po golfové hřiště či cyklistické stezky. STELLA GREEN je ekologická, odolná vůči poškození a snadno se montuje. Hlavní parametry:... Celý popis
Koupit za 63 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
STELLA GREEN 57 x 38 x 4 cm zelená 1 ks
Doprava:
zdarma
Skladem
63 Kč
Koupit za 63 Kč
97 %
STELLA GREEN 57 x 38 x 4 cm zelená 1 ks
Doprava:
zdarma
Skladem
64 Kč
Koupit za 64 Kč
100 %
STELLA GREEN 57 x 38 x 4 cm zelená 1 ks
Doprava:
zdarma
Skladem
65 Kč
Koupit za 65 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Zatravňovací dlažba STELLA GREEN je ideálním řešením pro zpevnění terénu s ohledem na zachování přírodního vzhledu. Tato pevná a prolamovaná dlažba umožňuje růst trávy skrze svou konstrukci a zároveň efektivně zabraňuje tvorbě vyjetých kolejí či louží. Díky možnosti vyplnění zeminou či kamenivem do velikosti 20 mm nabízí široké využití od parkovišť a příjezdových cest až po golfové hřiště či cyklistické stezky. STELLA GREEN je ekologická, odolná vůči poškození a snadno se montuje.
Hlavní parametry:
- Celkový rozměr: 60 × 40 cm ± 3%
- Efektivní rozměr: 57 × 38 cm ± 3%
- Výška: 4 cm ± 2
- Hmotnost: 1 kg
- Nosnost: 400 t/m² (v závislosti na náplni)
- Spotřeba: 4,57 ks/m²
- Statické zatížení: 60 kN
- Vodopropustnost: 87%
- Počet buněk: 40
- Barva: černá
- Materiál: recyklovaný plast HDPE/PE
Hlavní parametry:
- Celkový rozměr: 60 × 40 cm ± 3%
- Efektivní rozměr: 57 × 38 cm ± 3%
- Výška: 4 cm ± 2
- Hmotnost: 1 kg
- Nosnost: 400 t/m² (v závislosti na náplni)
- Spotřeba: 4,57 ks/m²
- Statické zatížení: 60 kN
- Vodopropustnost: 87%
- Počet buněk: 40
- Barva: černá
- Materiál: recyklovaný plast HDPE/PE
Parametry
| Výrobce | Stella |
| Barva | zelená |
| Hmotnost | 1 kg |
| Typ | zatravňovací dlažba |
| Tloušťka | 40 mm |
| Betonová venkovní dlažba | ano |
| Přírodní kameny pro venkovní dlažbu | ano |
| Materiál | plastová |
| Zatravňovací | ano |
| Délka | 570 mm |
| Šířka | 380 mm |
| Tvar | obdelníková |
| Pojízdná | ano |
| Z recyklovaného materiálu | ano |
| Drenážní (propustná) | ano |
| Nosnost / pojezdovost | pro osobní vozidla |
| Náročnost instalace | snadná (svépomocí) |
| Dekor | jednobarevná |
| Na štěrkové lože | ano |
| Spotřeba ks/m² | 4.57 ks/m² |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Pokrytí na balení | 0.22 m² |
| Na příjezdové cesty a parkovací plochy | ano |
| Na chodníky a cestičky | ano |