Profesionální pila STIHL MS 201 TC-M je ideálním pomocníkem pro ošetřování stromů, zejména pro arboristy a stromovou chirurgii. S výkonem 1,8 kW a systémem motoru M-Tronic poskytuje precizní řezy a snadné ovládání. Tato lehká a ergonomická pila je navržena pro profesionály, kteří jsou vyškoleni v oblasti péče o stromy. Balení obsahuje vše potřebné pro práci včetně pilového řetězu, vodící lišty, krytu lišty, základního nářadí a návodu. Bezpečnostní pokyny jsou samozřejmostí a jsou k dispozici v... Celý popis
Koupit za 18 190 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
98 %
Motorová pila STIHL MS 201 TC-M
Doprava:
zdarma
Skladem
20 701 Kč
Koupit za 20 701 Kč
99 %
STIHL MS 201 TC-M – motorová pila 1,8 kW, 35,2 cm3, lišta 30 cm, řetěz 3/8" PS3
Doprava:
zdarma
Skladem
18 990 Kč
Koupit za 18 990 Kč
98 %
STIHL MS 201 TC-M
Doprava:
zdarma
Skladem
18 190 Kč
Koupit za 18 190 Kč
93 %
Benzínová řetězová pila STIHL MS 201 TC-M
Doprava:
zdarma
Skladem
21 790 Kč
Koupit za 21 790 Kč
96 %
STIHL Motorová pila Stihl MS 201 TC-M
Doprava:
zdarma
Skladem
20 402 Kč
Koupit za 20 402 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Profesionální pila STIHL MS 201 TC-M je ideálním pomocníkem pro ošetřování stromů, zejména pro arboristy a stromovou chirurgii. S výkonem 1,8 kW a systémem motoru M-Tronic poskytuje precizní řezy a snadné ovládání. Tato lehká a ergonomická pila je navržena pro profesionály, kteří jsou vyškoleni v oblasti péče o stromy.
Balení obsahuje vše potřebné pro práci včetně pilového řetězu, vodící lišty, krytu lišty, základního nářadí a návodu. Bezpečnostní pokyny jsou samozřejmostí a jsou k dispozici v návodu k použití stroje.
Hlavní parametry:
- Výkon: 1,8 kW
- Systém motoru M-Tronic
- STIHL 2-MIX pro úsporu paliva a snížení emisí
- ElastoStart pro snížení trhavých sil při startování
- Olejové čerpadlo s možností regulace množství
- Antivibrační systém pro pohodlnou práci
- Jednopáčkové ovládání pro snadné ovládání stroje
- Kompenzátor pro konstantní výkon
- Systém mazání řetězu Ematic pro optimální mazání
- Technika čtyř kanálů STIHL pro ideální spalování
- Ohřívání karburátoru teplým vzduchem pro spolehlivý provoz i v zimních měsících.
Balení obsahuje vše potřebné pro práci včetně pilového řetězu, vodící lišty, krytu lišty, základního nářadí a návodu. Bezpečnostní pokyny jsou samozřejmostí a jsou k dispozici v návodu k použití stroje.
Hlavní parametry:
- Výkon: 1,8 kW
- Systém motoru M-Tronic
- STIHL 2-MIX pro úsporu paliva a snížení emisí
- ElastoStart pro snížení trhavých sil při startování
- Olejové čerpadlo s možností regulace množství
- Antivibrační systém pro pohodlnou práci
- Jednopáčkové ovládání pro snadné ovládání stroje
- Kompenzátor pro konstantní výkon
- Systém mazání řetězu Ematic pro optimální mazání
- Technika čtyř kanálů STIHL pro ideální spalování
- Ohřívání karburátoru teplým vzduchem pro spolehlivý provoz i v zimních měsících.
Parametry
| Výrobce | Stihl |
| Typ pily | profesionální |
| Délka lišty | 30 cm |
| Hmotnost | 3.7 kg |
| Typ pohonu | benzínové |
| Výkon | 1800 W |
| Jednoruční | ano |
| Zdvihový objem | 35.2 cm3 |
| Ergonomická rukojeť | ano |
| Bezuhlíkové | ano |
| S bezpečnostní pojistkou | ano |
| Automatické mazání řetězu | ano |
| Rychlost řetězu | 18.6 m/s |
| Kapacita řezu | pro polena na palivo (15–35 cm) |
| Vhodné použití | určeno pro nepřetržité intenzivní použití |
| Mobilita | snadno přenosné (do 4 kg) |
| Náročnost údržby | se středně těžkou údržbou |
| Profesionální řetězové pily | ano |
| Kompaktní řetězové pily | ano |