Rádi byste se s dětmi pustili do kreativního vyšívání? Tato sada je ideálním způsobem, jak rozvíjet jejich jemnou motoriku a trpělivost. Balení obsahuje vše potřebné k vytvoření krásného vyšívaného obrázku - od jehly a nití až po plátno s předlohou motivu. Doporučujeme použít příze mouline pro vynikající výsledek, který potěší každého malého umělce. Hlavní parametry: - Součástí balení jehla a nitě - Doporučené použití příze mouline pro lepší výsledek - Složení: bavlna, kov - Rozměry plátna: cca... Celý popis

Koupit za 42 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rádi byste se s dětmi pustili do kreativního vyšívání? Tato sada je ideálním způsobem, jak rozvíjet jejich jemnou motoriku a trpělivost. Balení obsahuje vše potřebné k vytvoření krásného vyšívaného obrázku - od jehly a nití až po plátno s předlohou motivu. Doporučujeme použít příze mouline pro vynikající výsledek, který potěší každého malého umělce.

Hlavní parametry:
- Součástí balení jehla a nitě
- Doporučené použití příze mouline pro lepší výsledek
- Složení: bavlna, kov
- Rozměry plátna: cca 14 x 20 cm
Zobrazit více

Články odjinud