Představte si, jak vaše dítě zkoumá svět barev a textur skrze vlastní tvořivost s touto dětskou sadou na vyšívání. Motiv draka a jablka na předtištěné tkanině se stane základem pro jejich vlastní umělecké dílo. Sada obsahuje barevné příze mouline a vyšívací jehly, které umožní dětem snadno vyšít své oblíbené motivy. Kulatý plastový rámeček o průměru 12 cm zajistí pevnost tkaniny během práce. Kromě toho sada obsahuje i dva větší plátna ze 100% bavlny s předtištěnými motivy, které rozvíjí fantazii... Celý popis

Koupit za 189 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představte si, jak vaše dítě zkoumá svět barev a textur skrze vlastní tvořivost s touto dětskou sadou na vyšívání. Motiv draka a jablka na předtištěné tkanině se stane základem pro jejich vlastní umělecké dílo. Sada obsahuje barevné příze mouline a vyšívací jehly, které umožní dětem snadno vyšít své oblíbené motivy. Kulatý plastový rámeček o průměru 12 cm zajistí pevnost tkaniny během práce. Kromě toho sada obsahuje i dva větší plátna ze 100% bavlny s předtištěnými motivy, které rozvíjí fantazii a jemnou motoriku dětí. Buďte svědkem jejich tvůrčího procesu a podpořte jejich rozvoj s touto inspirativní dětskou sadou na vyšívání.

Hlavní parametry:
- Motiv draka a jablka na předtištěné tkanině
- Barevné příze mouline a vyšívací jehly v sadě
- Kulatý plastový rámeček o průměru 12 cm (vnitřní průměr 9,3 cm)
- Dva větší plátna ze 100% bavlny o rozměru 23 x 26 cm s předtištěnými motivy
Zobrazit více

Články odjinud