Rozvíjejte kreativitu vašeho dítěte s touto dětskou sadou na vyšívání s roztomilým motivem sluníčka a mráčku. Sada obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste vytvořili krásné vyšité obrázky - od předtištěné tkaniny až po sadu jehel a přízí mouline. Stačí jen vybrat oblíbený motiv a ponořit se do světa vyšívání! Sada obsahuje také kulatý plastový rámeček o průměru 12 cm, který vám pomůže udržet tkaninu na místě během práce. Kromě toho získáte dvě větší plátna ze 100% bavlny s předtištěnými motivy,... Celý popis

Koupit za 210 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozvíjejte kreativitu vašeho dítěte s touto dětskou sadou na vyšívání s roztomilým motivem sluníčka a mráčku. Sada obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste vytvořili krásné vyšité obrázky - od předtištěné tkaniny až po sadu jehel a přízí mouline. Stačí jen vybrat oblíbený motiv a ponořit se do světa vyšívání!

Sada obsahuje také kulatý plastový rámeček o průměru 12 cm, který vám pomůže udržet tkaninu na místě během práce. Kromě toho získáte dvě větší plátna ze 100% bavlny s předtištěnými motivy, které můžete zdobit podle své fantazie. S touto sadou se vaše dítě naučí trpělivosti, kreativitě a jemné motorice, zatímco si užívá zábavu s vyšíváním.

Hlavní parametry:
- Motiv: sluníčko a mráček
- Materiál: bavlněná tkanina
- Obsah sady: vyšívací tkanina s předlohou, barevné příze mouline, jehly, plastový rámeček, 2 plátna s motivy
- Průměr rámečku: 12 cm (vnitřní průměr 9,3 cm)
- Rozměry pláten: 23 x 26 cm
- Vhodné pro děti od ... let
Zobrazit více

Články odjinud