Vyšívání může být skvělou zábavou pro vaše dítě a tato dětská sada s motivem koní mu poskytne vše, co potřebuje k vytvoření krásného vyšívaného obrázku. Sada obsahuje předtištěnou tkaninu s motivem koní, čtyři různobarevné příze mouline, sadu jehel a plastový rámeček o průměru 12 cm, který pomůže udržet tkaninu pevně na místě během vyšívání. Kromě toho získáte i dva větší kusy plátna ze 100% bavlny s předtištěnými motivy, na kterých se může vaše dítě kreativně vyřádit. Tato sada je skvělým způsobem,... Celý popis

Koupit za 187 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívání může být skvělou zábavou pro vaše dítě a tato dětská sada s motivem koní mu poskytne vše, co potřebuje k vytvoření krásného vyšívaného obrázku. Sada obsahuje předtištěnou tkaninu s motivem koní, čtyři různobarevné příze mouline, sadu jehel a plastový rámeček o průměru 12 cm, který pomůže udržet tkaninu pevně na místě během vyšívání. Kromě toho získáte i dva větší kusy plátna ze 100% bavlny s předtištěnými motivy, na kterých se může vaše dítě kreativně vyřádit. Tato sada je skvělým způsobem, jak rozvíjet jemnou motoriku a trpělivost vašeho dítěte, zatímco si užívá tvůrčí proces vyšívání.

Hlavní parametry:
- Obsahuje předtištěnou tkaninu s motivem koní
- Čtyři různobarevné příze mouline
- Sada jehel pro vyšívání
- Plastový rámeček o průměru 12 cm
- Dva větší kusy plátna ze 100% bavlny s předtištěnými motivy
- Skvělý způsob, jak rozvíjet jemnou motoriku a trpělivost u dětí
Zobrazit více

Články odjinud