Dětská sada na vyšívání s motivem melounu na bílé tkanině je skvělým způsobem, jak rozvíjet dětskou kreativitu a jemnou motoriku. S touto sadou mohou děti vytvořit krásný vyšívaný obrázek melounu, který je předtištěný na kvalitní bavlněné tkanině. Sada obsahuje vše potřebné k vytvoření vyšívaného obrázku - barevné nitě a jehlu. Doporučujeme použít přízi mouline pro maximální efekt a výraznost barev. Rozměr celého plátna je 14 x 20 cm, což je ideální velikost pro děti i začátečníky. S touto sestavou... Celý popis

Koupit za 42 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dětská sada na vyšívání s motivem melounu na bílé tkanině je skvělým způsobem, jak rozvíjet dětskou kreativitu a jemnou motoriku. S touto sadou mohou děti vytvořit krásný vyšívaný obrázek melounu, který je předtištěný na kvalitní bavlněné tkanině. Sada obsahuje vše potřebné k vytvoření vyšívaného obrázku - barevné nitě a jehlu. Doporučujeme použít přízi mouline pro maximální efekt a výraznost barev.

Rozměr celého plátna je 14 x 20 cm, což je ideální velikost pro děti i začátečníky. S touto sestavou mohou děti trénovat svou trpělivost, kreativitu a pečlivost, zatímco si užívají relaxaci a tvůrčí proces vyšívání. Sada je skvělým dárkem pro malé umělce a zároveň skvělým způsobem, jak strávit společné chvíle plné radosti a tvůrčího vyjádření.

Hlavní parametry:
- Motiv: meloun
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměr: 14 x 20 cm
- Obsah balení: vyšívací tkanina s předlohou, barevné nitě, jehla
Zobrazit více

Články odjinud