Plastová kanava je skvělým pomocníkem pro všechny milovníky ručních prací a kreativity. Své využití najde při výrobě vyšívaných závěsných dekorací, koberečků, podložek nebo dokonce tašek a kabelek. Díky metodě tapiko můžete vytvářet originální dekorace nebo ozdoby do květináčů. Kanava poslouží i jako výztuha do kabelek, čímž získají pevnější tvar a delší životnost. Vyšívejte obrázky křížkovým stehem a pak je jednoduše vystřihněte. S tloušťkou mřížky 1,7 mm, průměrem 14,8 cm a hustotou oček cca 25... Celý popis

Koupit za 21 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Plastová kanava je skvělým pomocníkem pro všechny milovníky ručních prací a kreativity. Své využití najde při výrobě vyšívaných závěsných dekorací, koberečků, podložek nebo dokonce tašek a kabelek. Díky metodě tapiko můžete vytvářet originální dekorace nebo ozdoby do květináčů. Kanava poslouží i jako výztuha do kabelek, čímž získají pevnější tvar a delší životnost. Vyšívejte obrázky křížkovým stehem a pak je jednoduše vystřihněte. S tloušťkou mřížky 1,7 mm, průměrem 14,8 cm a hustotou oček cca 25 čtverečků na 10 cm je tato plastová kanava skvělým nástrojem pro vaše tvořivé projekty.

Hlavní parametry:
- Tloušťka mřížky: 1,7 mm
- Průměr mřížky: 14,8 cm
- Hustota oček: cca 25 čtverečků na 10 cm
Zobrazit více

Články odjinud