Rádi byste se přenesli do malebné horské vesničky zasněžené v odstínech šedi? S touto vyšívací předlohou to bude možné! Motiv vesničky je precizně zpracován a přenese vás do klidné zimní scenérie, která dodá vašemu domovu útulný a romantický nádech. Předloha je vyrobena ze 100% bavlny, což zaručuje kvalitu a trvanlivost. Díky rozměru 30 x 40 cm bude hotový vyšitý obrázek skvěle vynikat a stát se skvostnou dekorací vašeho interiéru. Ideální zejména pro křížkový steh s použitím přízí mouline, které... Celý popis

Koupit za 324 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rádi byste se přenesli do malebné horské vesničky zasněžené v odstínech šedi? S touto vyšívací předlohou to bude možné! Motiv vesničky je precizně zpracován a přenese vás do klidné zimní scenérie, která dodá vašemu domovu útulný a romantický nádech. Předloha je vyrobena ze 100% bavlny, což zaručuje kvalitu a trvanlivost. Díky rozměru 30 x 40 cm bude hotový vyšitý obrázek skvěle vynikat a stát se skvostnou dekorací vašeho interiéru. Ideální zejména pro křížkový steh s použitím přízí mouline, které dodají vyšívanému obrázku na intenzitě a detailnosti.

Hlavní parametry:
- Motiv zasněžené horské vesničky v šedých odstínech
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměr: 30 x 40 cm
- Ideální pro křížkový steh s přízemi mouline
Zobrazit více

Články odjinud