Zahalte se do kreativity a vytvořte vlastní umělecké dílo s touto vyšívací předlohou s motivem květin ve váze. Tento nádherný design kombinuje červené, modré a bílé květiny do elegantního vzoru, který okouzlí každého milovníka ručních prací. Předloha je vyrobena ze 100% bavlny, což zaručuje kvalitu a trvanlivost. Díky rozměrům 18 x 24 cm je tento obrázek ideální pro křížkový steh, kterým můžete detailně vyšít každý květ a lístek. Doporučujeme použít příze mouline (mulinka), které na této předloze... Celý popis

Koupit za 130 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zahalte se do kreativity a vytvořte vlastní umělecké dílo s touto vyšívací předlohou s motivem květin ve váze. Tento nádherný design kombinuje červené, modré a bílé květiny do elegantního vzoru, který okouzlí každého milovníka ručních prací. Předloha je vyrobena ze 100% bavlny, což zaručuje kvalitu a trvanlivost.

Díky rozměrům 18 x 24 cm je tento obrázek ideální pro křížkový steh, kterým můžete detailně vyšít každý květ a lístek. Doporučujeme použít příze mouline (mulinka), které na této předloze vyniknou nejlépe. Celkový rozměr předlohy 22,7 x 29,5 cm poskytuje dostatek prostoru pro precizní vyšívání a vytvoření jedinečného uměleckého díla, které můžete rámcovat a zdobit svůj interiér.

Hlavní parametry:
- Motiv: Květiny ve váze
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměr obrázku: 18 x 24 cm
- Celkový rozměr předlohy: 22,7 x 29,5 cm
- Doporučený typ stehu: Křížkový steh
- Doporučené příze: Mouline (mulinka)
Zobrazit více

Články odjinud