Roztouženými barvami červených a žlutých květin ve váze před oknem vás okouzlí tato vyšívací předloha. Užijte si chvíle klidu a relaxace při vyšívání tohoto nádherného motivu, který dodá vašemu interiéru nádech romantiky a elegance. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje pohodlnou práci a skvělý výsledek. Díky rozměru 18 x 24 cm se motiv skvěle hodí do různých prostor vašeho domova. Ideální je použít křížkový steh a příze mouline, které dokonale podtrhnou každý detail tohoto obrázku.... Celý popis

Koupit za 130 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Roztouženými barvami červených a žlutých květin ve váze před oknem vás okouzlí tato vyšívací předloha. Užijte si chvíle klidu a relaxace při vyšívání tohoto nádherného motivu, který dodá vašemu interiéru nádech romantiky a elegance. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje pohodlnou práci a skvělý výsledek. Díky rozměru 18 x 24 cm se motiv skvěle hodí do různých prostor vašeho domova. Ideální je použít křížkový steh a příze mouline, které dokonale podtrhnou každý detail tohoto obrázku.

Hlavní parametry:
- Motiv: červené a žluté květiny ve váze před oknem
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměr: 18 x 24 cm
- Doporučený steh: křížkový
- Doporučené příze: mouline (mulinka)
Zobrazit více

Články odjinud