Vyšívání je skvělý způsob, jak si užít chvíle klidu a tvořivosti. S touto dětskou vyšívací předlohou s motivem labutí na vodě můžete zkusit novou techniku křížkového stehu a vytvořit krásný obrázek, kterým můžete ozdobit dětský pokoj. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a je navržena tak, aby se s ní dobře pracovalo. Doporučujeme použít příze muline, které na výšivce skvěle vyniknou. Obrázek labutí má rozměr 15 x 15 cm, celá předloha pak měří 19,7 x 19,7 cm. Pusťte se do práce a nechte svou... Celý popis

Koupit za 68 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívání je skvělý způsob, jak si užít chvíle klidu a tvořivosti. S touto dětskou vyšívací předlohou s motivem labutí na vodě můžete zkusit novou techniku křížkového stehu a vytvořit krásný obrázek, kterým můžete ozdobit dětský pokoj. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a je navržena tak, aby se s ní dobře pracovalo. Doporučujeme použít příze muline, které na výšivce skvěle vyniknou. Obrázek labutí má rozměr 15 x 15 cm, celá předloha pak měří 19,7 x 19,7 cm. Pusťte se do práce a nechte svou fantazii volný průběh při vyšívání tohoto nádherného motivu.

Hlavní parametry:
- Motiv: Labutě na vodě
- Materiál: 100% bavlna
- Technika: Křížkový steh
- Doporučené příze: Muline
- Rozměr obrázku: 15 x 15 cm
- Rozměr předlohy: 19,7 x 19,7 cm
Zobrazit více

Články odjinud