Rozmazlení vašich smyslů jemným ručním vyšíváním se vzorem růžových růží! Tato vyšívací předloha vás okouzlí svým romantickým designem a precizním zpracováním. Vyrobena z kvalitní 100% bavlny nabízí ideální podmínky pro křížkový steh, kterým vytvoříte nádherný obrazek, kterým ozdobíte váš interiér. Doporučujeme použít příze mouline (mulinka), které na této předloze vyniknou nejlépe. Obrázek růží má rozměr 18 x 24 cm a celá předloha je ve tvaru obdélníku o rozměrech 22,7 x 29,5 cm. Ponořte se do... Celý popis

Koupit za 122 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozmazlení vašich smyslů jemným ručním vyšíváním se vzorem růžových růží! Tato vyšívací předloha vás okouzlí svým romantickým designem a precizním zpracováním. Vyrobena z kvalitní 100% bavlny nabízí ideální podmínky pro křížkový steh, kterým vytvoříte nádherný obrazek, kterým ozdobíte váš interiér. Doporučujeme použít příze mouline (mulinka), které na této předloze vyniknou nejlépe. Obrázek růží má rozměr 18 x 24 cm a celá předloha je ve tvaru obdélníku o rozměrech 22,7 x 29,5 cm. Ponořte se do světa jemného ručního řemesla a vytvořte si vlastní mistrovské dílo plné něhy a elegance.

Hlavní parametry:
- Motiv: Růžové růže
- Materiál: 100% bavlna
- Technika: Křížkový steh
- Doporučené příze: Mouline (Mulinka)
- Rozměr obrázku: 18 x 24 cm
- Rozměr předlohy: 22,7 x 29,5 cm
Zobrazit více

Články odjinud