Zahalte se do kouzla květin s touto vyšívací předlohou motivu fialových kytiček. Každý steh se stane kouskem umění díky této kvalitní předloze vyrobené ze 100% bavlny. Své vyšívání můžete oživit použitím přízí mouline, které skvěle podtrhnou detaily fialových květů. Obrázek k vyšívání má rozměr 18 x 24 cm, zatímco celá předloha má obdélníkový rozměr 22,7 x 29,5 cm. Ponořte se do světa jemných stehů a vytvořte si vlastní vyšívané mistrovské dílo. Hlavní parametry: - Motiv: Fialové kytičky - Materiál:... Celý popis

Koupit za 120 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zahalte se do kouzla květin s touto vyšívací předlohou motivu fialových kytiček. Každý steh se stane kouskem umění díky této kvalitní předloze vyrobené ze 100% bavlny. Své vyšívání můžete oživit použitím přízí mouline, které skvěle podtrhnou detaily fialových květů. Obrázek k vyšívání má rozměr 18 x 24 cm, zatímco celá předloha má obdélníkový rozměr 22,7 x 29,5 cm. Ponořte se do světa jemných stehů a vytvořte si vlastní vyšívané mistrovské dílo.

Hlavní parametry:
- Motiv: Fialové kytičky
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměr obrázku: 18 x 24 cm
- Rozměr předlohy: 22,7 x 29,5 cm
- Doporučený steh: Křížkový
- Doporučené příze: Mouline
Zobrazit více

Články odjinud