Ponořte se do kouzla vesnické scenérie s touto vyšívací předlohou ve žluto-hnědých tónech. Motiv vesnice a mostu vás okouzlí a přenese do malebného prostředí, které můžete zhmotnit pomocí křížkového stehu. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje pohodlnou práci a skvělý výsledek. Doporučujeme použít příze typu mouline (muline), které dodají vaší práci jedinečný vzhled a barevnou hloubku. Obrázek k vyšívání má rozměr 18 x 24 cm, celkové rozměry předlohy činí 22,7 x 29,5 cm. Hlavní... Celý popis

Koupit za 130 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ponořte se do kouzla vesnické scenérie s touto vyšívací předlohou ve žluto-hnědých tónech. Motiv vesnice a mostu vás okouzlí a přenese do malebného prostředí, které můžete zhmotnit pomocí křížkového stehu. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje pohodlnou práci a skvělý výsledek. Doporučujeme použít příze typu mouline (muline), které dodají vaší práci jedinečný vzhled a barevnou hloubku. Obrázek k vyšívání má rozměr 18 x 24 cm, celkové rozměry předlohy činí 22,7 x 29,5 cm.

Hlavní parametry:
- Motiv vesnice a mostu ve žluto-hnědých barvách
- Materiál: 100% bavlna
- Vhodná pro křížkový steh
- Doporučené použití příze typu mouline (muline)
- Rozměr obrázku: 18 x 24 cm
- Celkové rozměry: 22,7 x 29,5 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TextilCentrum.cz

Články odjinud