Rozveselte si svůj volný čas tímto krásným vyšívacím motivem růžových růží na žlutém pozadí. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje snadné a příjemné vyšívaní. Díky svým rozměrům 18 x 24 cm je ideální pro vytvoření elegantního vyšívaného obrazu. Motiv růží je romantický a příjemný na pohled, skvěle se hodí jako dekorace do obývacího pokoje nebo jako originální dárek pro milovníky ručních prací. Hlavní parametry: - Motiv: Růžové růže na žlutém pozadí - Materiál: 100% bavlna -... Celý popis

Koupit za 130 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozveselte si svůj volný čas tímto krásným vyšívacím motivem růžových růží na žlutém pozadí. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje snadné a příjemné vyšívaní. Díky svým rozměrům 18 x 24 cm je ideální pro vytvoření elegantního vyšívaného obrazu. Motiv růží je romantický a příjemný na pohled, skvěle se hodí jako dekorace do obývacího pokoje nebo jako originální dárek pro milovníky ručních prací.

Hlavní parametry:
- Motiv: Růžové růže na žlutém pozadí
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměry: 18 x 24 cm
- Technika: Křížkový steh
- Doporučené příze: Mouliné (mulinka)
Zobrazit více

Články odjinud