Rozprouděte kreativitu a vytvořte si vlastní umělecké dílo s touto nádhernou sadou na vyšívání s motivem růžové kytice. Sada obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste se mohli ponořit do světa vyšívání. Vyšívejte na předtištěnou tkaninu s pomocí kvalitní příze mouline, která dodá vašemu obrázku živé a barevné detaily. Obrázek má rozměry 12 x 15,2 cm a bude skvěle vypadat ve vašem interiéru nebo může být krásným dárkem pro vaše blízké. Sada obsahuje barevné příze, vyšívací tkaninu s předlohou,... Celý popis

Koupit za 197 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozprouděte kreativitu a vytvořte si vlastní umělecké dílo s touto nádhernou sadou na vyšívání s motivem růžové kytice. Sada obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste se mohli ponořit do světa vyšívání. Vyšívejte na předtištěnou tkaninu s pomocí kvalitní příze mouline, která dodá vašemu obrázku živé a barevné detaily. Obrázek má rozměry 12 x 15,2 cm a bude skvěle vypadat ve vašem interiéru nebo může být krásným dárkem pro vaše blízké. Sada obsahuje barevné příze, vyšívací tkaninu s předlohou, obrázkový návod a vyšívací jehly, takže se můžete okamžitě pustit do práce. Balení je elegantně zpracováno v dárkové papírové obálce o rozměrech 15 x 22 cm, což z něj dělá skvělý dárek pro každého milovníka ručních prací. Pusťte se do vyšívání a nechte svou kreativitu rozkvést!

Hlavní parametry:
- Motiv: Růžová kytice
- Materiál: Předtištěná tkanina
- Příze: Mouline
- Rozměr obrázku: 12 x 15,2 cm
- Balení: Dárková papírová obálka (15 x 22 cm)
- Součástí sady: Vyšívací tkanina s předlohou, barevné příze, obrázkový návod, vyšívací jehly
- Vyšívací kruh není součástí balení, doporučený průměr kruhu: max. 21 cm
Zobrazit více

Články odjinud