Rozprouděte svou kreativitu s touto nádhernou sadou na vyšívání s motivem bílo-růžové kytice. Díky předtištěné tkanině a sadě barevných přízí vám vyšívání půjde jako po másle. Stačí se držet obrázkového návodu a pomocí vyšívacích jehel vytvořit krásný obrázek o rozměrech 12 x 15,2 cm. Sada je elegantně zabalená v dárkovém balení ve formě tvrdé papírové obálky o rozměrech 15 x 22 cm. Vyšívací kruh není součástí balení, ale můžete použít kruhy o průměru maximálně cca 21 cm. Vytvořte si vlastní umělecké... Celý popis

Koupit za 195 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozprouděte svou kreativitu s touto nádhernou sadou na vyšívání s motivem bílo-růžové kytice. Díky předtištěné tkanině a sadě barevných přízí vám vyšívání půjde jako po másle. Stačí se držet obrázkového návodu a pomocí vyšívacích jehel vytvořit krásný obrázek o rozměrech 12 x 15,2 cm. Sada je elegantně zabalená v dárkovém balení ve formě tvrdé papírové obálky o rozměrech 15 x 22 cm. Vyšívací kruh není součástí balení, ale můžete použít kruhy o průměru maximálně cca 21 cm. Vytvořte si vlastní umělecké dílo a užijte si relaxaci při ruční práci.

Hlavní parametry:
- Motiv: Bílo-růžová kytice
- Materiál: Předtištěná tkanina
- Příze: Mouliné (mulinka)
- Rozměr obrázku: 12 x 15,2 cm
- Balení: Dárková papírová obálka 15 x 22 cm
- Obsah balení: Vyšívací tkanina s předlohou, barevné příze, obrázkový návod, vyšívací jehly
- Vyšívací kruh není součástí balení
- Doporučený průměr kruhu: Max. cca 21 cm
Zobrazit více

Články odjinud