Rozprouděte svou kreativitu s touto nádhernou sadou na vyšívání s motivem barevných květů! Díky předtištěné tkanině a sadě barevných přízí v kombinaci s přesným obrázkovým návodem a kvalitními vyšívacími jehly, bude vaše vyšívání snadné a příjemné. Obrázek květin má rozměr 9,2 x 18 cm a díky dárkovému balení v podobě stylové tvrdé obálky o rozměru 15 x 22 cm se stane skvělým dárkem pro milovníky ručních prací. Pusťte se do tvorby a vytvořte si vlastní vyšívaný obraz plný barev a radosti! Hlavní... Celý popis

Koupit za 154 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozprouděte svou kreativitu s touto nádhernou sadou na vyšívání s motivem barevných květů! Díky předtištěné tkanině a sadě barevných přízí v kombinaci s přesným obrázkovým návodem a kvalitními vyšívacími jehly, bude vaše vyšívání snadné a příjemné. Obrázek květin má rozměr 9,2 x 18 cm a díky dárkovému balení v podobě stylové tvrdé obálky o rozměru 15 x 22 cm se stane skvělým dárkem pro milovníky ručních prací. Pusťte se do tvorby a vytvořte si vlastní vyšívaný obraz plný barev a radosti!

Hlavní parametry:
- Motiv: Barevné květy
- Použitá technika: Vyšívání
- Materiál: Předtištěná tkanina
- Příze: Mulinka (mouliné)
- Rozměr obrázku: 9,2 x 18 cm
- Balení: Dárková tvrdá obálka 15 x 22 cm
- Součástí balení: Vyšívací tkanina, barevné příze, obrázkový návod, vyšívací jehly
- Vyšívací kruh není součástí balení
- Doporučené použití kruhů v oválném tvaru do rozměru cca 16 x 23 cm
Zobrazit více

Články odjinud