Vyšívání může být skvělým způsobem, jak projevit svou kreativitu a vytvořit originální obrazy. S touto sadou na vyšívání získáte kompletní vybavení pro vytváření krásných kytic. Sada obsahuje předtištěnou tkaninu, barevné příze mouline, návod s obrázky a vyšívací jehly. Stačí se pustit do práce a vytvořit si vlastní vyšité umělecké dílo. Vyšívat můžete různé varianty kytic s různými rozměry, které dodají vašemu domovu nebo kanceláři svěží a originální vzhled. Sada je balená v pevné papírové obálce,... Celý popis

Koupit za 156 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívání může být skvělým způsobem, jak projevit svou kreativitu a vytvořit originální obrazy. S touto sadou na vyšívání získáte kompletní vybavení pro vytváření krásných kytic. Sada obsahuje předtištěnou tkaninu, barevné příze mouline, návod s obrázky a vyšívací jehly. Stačí se pustit do práce a vytvořit si vlastní vyšité umělecké dílo. Vyšívat můžete různé varianty kytic s různými rozměry, které dodají vašemu domovu nebo kanceláři svěží a originální vzhled. Sada je balená v pevné papírové obálce, takže ji můžete snadno zabalit a darovat svým blízkým nebo přátelům.

Hlavní parametry:
- Obsah sady: předtištěná tkanina, barevné příze, obrázkový návod, vyšívací jehly
- Materiál: bavlna, kov
- Rozměry sady: 15 x 22 cm
- Rozměry obrázků:
- Varianta č. 1: 15,5 x 14 cm
- Varianta č. 3: 9,2 x 18 cm
- Varianta č. 4: 14,2 x 16,3 cm
- Varianta č. 5: 15 x 16 cm
- Varianta č. 6: 10,8 x 17,3 cm
- Varianta č. 7: 15 x 16 cm
- Varianta č. 10: 13 x 15 cm
Zobrazit více

Články odjinud