Toužíte po relaxaci a kreativitě? Sada na vyšívání s motivem vlčích máků na louce s modrou oblohou je právě pro vás! Díky této sadě se ponoříte do světa jemného ručního řemesla a vytvoříte si vlastní vyšívaný obrázek plný barev a detailů. Předtištěná tkanina vám usnadní práci, stačí jen následovat barevný návod a použít přiložené vyšívací jehly a příze mouline. Sada obsahuje také dřevěný, bambusový vyšívací kruh, který nejenže poslouží jako praktický rámeček pro hotové dílo, ale zároveň dodá vaší... Celý popis

Koupit za 360 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toužíte po relaxaci a kreativitě? Sada na vyšívání s motivem vlčích máků na louce s modrou oblohou je právě pro vás! Díky této sadě se ponoříte do světa jemného ručního řemesla a vytvoříte si vlastní vyšívaný obrázek plný barev a detailů. Předtištěná tkanina vám usnadní práci, stačí jen následovat barevný návod a použít přiložené vyšívací jehly a příze mouline. Sada obsahuje také dřevěný, bambusový vyšívací kruh, který nejenže poslouží jako praktický rámeček pro hotové dílo, ale zároveň dodá vaší práci eleganci a šarm. Rozhodněte se pro tuto sestavu a objevte krásu ručního vyšívání!

Hlavní parametry:
- Motiv: vlčí máky na louce s modrou oblohou
- Materiál: předtištěná tkanina
- Příze: mouline (mulinka)
- Průměr vyšívacího kruhu: 26,5 cm
- Obsah sady: vyšívací tkanina, barevné příze, obrázkový návod, vyšívací jehly, dřevěný, bambusový vyšívací kruh
Zobrazit více

Články odjinud