Rozveselte svůj interiér tímto kvalitním závěsným květináčem ve velikosti 35x35x17 cm od značky Strend Pro. Jeho jedinečný design v kombinaci s přírodním materiálem kokosu dodá vašim rostlinám stylový a moderní vzhled. Díky praktickému závěsnému systému můžete snadno pověsit květináč na strop nebo na zeď a vytvořit tak originální zelenou dekoraci ve vašem domově. Tento květináč je ideální pro všechny milovníky rostlin, kteří hledají elegantní a funkční doplněk pro své bydlení. Hlavní parametry:... Celý popis
Koupit za 235 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
79 %
Strend Pro Květináče LC-CocoH-24 ocel / kokos závěsný 35x35x17 cm ST221837
Doprava:
zdarma
Skladem
126 Kč
Koupit za 126 Kč
95 %
Strend Pro Květináče LC-CocoH-24 ocel / kokos závěsný 35x35x17 cm ST221837
Doprava:
zdarma
Skladem
121 Kč
Koupit za 121 Kč
90 %
Strend Pro Květináče LC-CocoH-24 ocel / kokos závěsný 35x35x17 cm ST221837
Doprava:
zdarma
Skladem
235 Kč
Koupit za 235 Kč
81 %
Strend Pro Garden Kvetináč Strend Pro LC-CocoH-24, 35x35x17 cm, visiaci, oceľ/kokos, závesný, s retiazkou a vešiakom
Doprava:
zdarma
Skladem
123 Kč
Koupit za 123 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Rozveselte svůj interiér tímto kvalitním závěsným květináčem ve velikosti 35x35x17 cm od značky Strend Pro. Jeho jedinečný design v kombinaci s přírodním materiálem kokosu dodá vašim rostlinám stylový a moderní vzhled. Díky praktickému závěsnému systému můžete snadno pověsit květináč na strop nebo na zeď a vytvořit tak originální zelenou dekoraci ve vašem domově. Tento květináč je ideální pro všechny milovníky rostlin, kteří hledají elegantní a funkční doplněk pro své bydlení.
Hlavní parametry:
- Materiál: kokos
- Rozměry: 35x35x17 cm
- Závěsný systém pro snadné pověšení
- Stylový design pro moderní interiéry
- Ideální pro všechny druhy rostlin
Hlavní parametry:
- Materiál: kokos
- Rozměry: 35x35x17 cm
- Závěsný systém pro snadné pověšení
- Stylový design pro moderní interiéry
- Ideální pro všechny druhy rostlin
Parametry
| Výrobce | Strend Pro |
| Materiál | kovové |
| Výška | 17 cm |
| Průměr květináče | 35 cm |
| Barva | hnědé |
| Typ | květináč |
| Venkovní | ano |
| Závěsné | ano |
| Tvar | kulaté |
| Balkonové | ano |
| Hloubka | 35 cm |
| Šířka | 35 cm |
| Přenosnost | přenosné |
| S vložkou | ano |
| Visací květináče a truhlíky | ano |