Celoobličejová maska Shigematsu CF01 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají lehkou a komfortní ochranu. Tato maska váží pouhých 360g díky použitému TPE materiálu, což z ní činí nejlehčí masku v naší nabídce. Panoramatický zorník poskytuje skvělý výhled a maska je navržena pro snadné použití s ochranným oděvem a přilbou. Průzvučná membrána umožňuje snadnou komunikaci během nošení masky. S širokým výběrem filtrů, které lze připojit pomocí bajonetového konektoru, si můžete zvolit ten správný filtr... Celý popis

Koupit za 2 204 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Celoobličejová maska Shigematsu CF01 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají lehkou a komfortní ochranu. Tato maska váží pouhých 360g díky použitému TPE materiálu, což z ní činí nejlehčí masku v naší nabídce. Panoramatický zorník poskytuje skvělý výhled a maska je navržena pro snadné použití s ochranným oděvem a přilbou. Průzvučná membrána umožňuje snadnou komunikaci během nošení masky. S širokým výběrem filtrů, které lze připojit pomocí bajonetového konektoru, si můžete zvolit ten správný filtr pro vaše potřeby.

Hlavní parametry:
- Materiál: TPE
- Váha: 360g
- Zorník: polykarbonátový s úpravou proti poškrábání
- Velikosti: 3 pro maximální přizpůsobení
- Upínací systém: šestibodový
- Certifikace: EN 136:1998 třída 1
Zobrazit více

Parametry

Výrobce STS Shigematsu
respirátory s ventilací ano
masky s výměnnými filtry ano
masky s integrovaným senzorem pro měření kvality ovzduší ano

Články odjinud