Celoobličejová maska STS Shigematsu FS01 je revolučním prvkem ve světě ochrany dýchacích cest. S unikátní konstrukcí nabízí široké zorné pole díky výraznému 3D zorníku, který je navržen tak, aby uživatel měl pohodlný výhled i směrem dolů. Maska je vybavena speciálními filtry CP-P3R, které nezasahují do zorného pole a umožňují bezproblémovou práci. Kompatibilita s standardními filtry výrobce je samozřejmostí díky bajonetovému připojení. Důležitým prvkem je 6-ti bodový upínací systém, který zajišťuje... Celý popis

Koupit za 4 433 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Celoobličejová maska STS Shigematsu FS01 je revolučním prvkem ve světě ochrany dýchacích cest. S unikátní konstrukcí nabízí široké zorné pole díky výraznému 3D zorníku, který je navržen tak, aby uživatel měl pohodlný výhled i směrem dolů. Maska je vybavena speciálními filtry CP-P3R, které nezasahují do zorného pole a umožňují bezproblémovou práci. Kompatibilita s standardními filtry výrobce je samozřejmostí díky bajonetovému připojení.

Důležitým prvkem je 6-ti bodový upínací systém, který zajišťuje pohodlné a bezpečné nošení. Průzvučná membrána umožňuje jasnou komunikaci s okolím. Díky jednoduché rozložitelnosti je maska snadno udržovatelná. TPE materiál zaručuje nízkou hmotnost masky (méně než 370g), což přispívá k většímu pohodlí při nošení a snižuje únavu uživatele.

Pozn.: Filtry nejsou součástí balení a je nutné je objednat samostatně.

Hlavní parametry:
- Širokoúhlý 3D polykarbonátový zorník s úpravou proti zamlžení a poškrábání
- Velmi lehká konstrukce s hmotností méně než 370g
- 3 velikosti pro maximální přizpůsobení uživateli
- Šestibodový upínací systém pro pohodlí a stabilitu
- Snadná údržba
- Průzvučná membrána pro efektivní komunikaci
- Certifikace EN 136:1998 třída 1
Zobrazit více

Parametry

Výrobce STS Shigematsu
respirátory s ventilací ano

Články odjinud