STS Shigematsu polomaska RX01

100 %
Stars
(3 hodnocení)

Tato polomaska je navržena s důrazem na pohodlí a bezpečnost uživatele. Díky kvalitním materiálům a preciznímu zpracování poskytuje vysokou úroveň ochrany před nečistotami a škodlivými látkami. Navíc je vybavena speciálním filtrem, který zajišťuje efektivní ochranu proti škodlivým částicím ve vzduchu. Díky ergonomickému designu se maska přizpůsobí tvaru obličeje a zaručí pohodlné nošení i po delší dobu. Největší výhodou této polomasky je možnost komunikace s okolím díky speciálně navrženému ventilu,... Celý popis

Koupit za 1 049 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato polomaska je navržena s důrazem na pohodlí a bezpečnost uživatele. Díky kvalitním materiálům a preciznímu zpracování poskytuje vysokou úroveň ochrany před nečistotami a škodlivými látkami. Navíc je vybavena speciálním filtrem, který zajišťuje efektivní ochranu proti škodlivým částicím ve vzduchu. Díky ergonomickému designu se maska přizpůsobí tvaru obličeje a zaručí pohodlné nošení i po delší dobu. Největší výhodou této polomasky je možnost komunikace s okolím díky speciálně navrženému ventilu, který usnadňuje dýchání a minimalizuje tvorbu kondenzace uvnitř masky. S touto polomaskou budete mít jistotu, že jste chráněni a zároveň můžete pohodlně a bez problémů komunikovat s ostatními lidmi.

Hlavní parametry:
- Navržena pro pohodlné nošení
- Zajišťuje maximální bezpečnost
- Možnost komunikace s okolím
- Ergonomický design pro ideální přilnutí k obličeji
- Speciální filtr pro ochranu proti škodlivým částicím
- Ventil pro snadnější dýchání a minimalizaci kondenzace
Zobrazit více

Parametry

Výrobce STS Shigematsu
Materiál silikonové
Velikost L
masky s přídavnou ochranou pro nos a ústa ano
masky s integrovaným mikrofonem a reproduktorem pro snadnější komunikaci ano

Články odjinud