Realizujte své betonářské práce s kvalitní a cenově výhodnou suchou betonovou směsí PRO-DOMA. Tato směs je ideální pro tvorbu základů, pilířů, podlah, chodníků, roštů, podpěr, schodišťových konstrukcí, výplní, výztuh a mnoho dalšího. PRO-DOMA betonová směs je připravena tak, aby splňovala normu ČSN EN 13670 a umožňovala přípravu mrazuvzdorného betonu třídy C 16/20. Díky svým vlastnostem je tento beton odolný a pevný, a zároveň se snadno zpracovává. Máte až 60 minut na zpracování, což je dostatečně... Celý popis

Koupit za 103 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Realizujte své betonářské práce s kvalitní a cenově výhodnou suchou betonovou směsí PRO-DOMA. Tato směs je ideální pro tvorbu základů, pilířů, podlah, chodníků, roštů, podpěr, schodišťových konstrukcí, výplní, výztuh a mnoho dalšího.

PRO-DOMA betonová směs je připravena tak, aby splňovala normu ČSN EN 13670 a umožňovala přípravu mrazuvzdorného betonu třídy C 16/20. Díky svým vlastnostem je tento beton odolný a pevný, a zároveň se snadno zpracovává. Máte až 60 minut na zpracování, což je dostatečně dlouhá doba, abyste mohli dokončit své práce bez spěchu.

Jednou z hlavních výhod PRO-DOMA betonové směsi je její zrychlená doba zrání. To znamená, že se rychleji dostanete k výsledku a nemusíte čekat dlouho, než beton ztuhne a zpevní. Další výhodou je snadná zpracovatelnost, která umožňuje i práci bez míchání v míchačce. Stačí směs jen správně promíchat a můžete začít s betonováním. A samozřejmě nelze opomenout skvělý poměr cena – výkon – kvalita, který PRO-DOMA betonová směs nabízí.

Hlavní parametry:
- Příprava mrazuvzdorného betonu třídy C 16/20
- Odolnost a pevnost
- Zpracování do 60 minut
- Splňuje normu ČSN EN 13670
- Zrychlená doba zrání
- Snadná zpracovatelnost – i bez míchání v míchačce
- Skvělý poměr cena – výkon – kvalita

PRO-DOMA betonová směs je balena ve 25kg papírových pytlech a na jednu paletu se vejde 54 ks pytlů, což odpovídá celkové váze 1200 kg. Směs má dobrou skladovatelnost a můžete ji použít až 12 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.
Zobrazit více

Články odjinud