S kvalitní a cenově výhodnou suchou betonovou směsí PRO-DOMA můžete snadno realizovat své betonářské práce. Tato směs je ideální pro tvorbu základů, pilířů, podlah, chodníků, schodišťových konstrukcí a mnoho dalších aplikací. Díky této směsi můžete připravit mrazuvzdorný beton třídy C 16/20 s odolností a pevností, která splňuje normu ČSN EN 13670. S PRO-DOMA můžete snadno pracovat po dobu až 60 minut od přípravy, což vám poskytne dostatek času na dokončení práce. Zrychlená doba zrání a snadná... Celý popis

Koupit za 103 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S kvalitní a cenově výhodnou suchou betonovou směsí PRO-DOMA můžete snadno realizovat své betonářské práce. Tato směs je ideální pro tvorbu základů, pilířů, podlah, chodníků, schodišťových konstrukcí a mnoho dalších aplikací.

Díky této směsi můžete připravit mrazuvzdorný beton třídy C 16/20 s odolností a pevností, která splňuje normu ČSN EN 13670. S PRO-DOMA můžete snadno pracovat po dobu až 60 minut od přípravy, což vám poskytne dostatek času na dokončení práce.

Zrychlená doba zrání a snadná zpracovatelnost bez nutnosti použití míchačky jsou jen některé z výhod této betonové směsi. Skvělý poměr cena-výkon-kvalita zajistí, že vaše betonářské práce budou nejen kvalitní, ale i efektivní.

**Hlavní parametry:**
- Příprava mrazuvzdorného betonu třídy C 16/20
- Odolnost a pevnost dle normy ČSN EN 13670
- Zpracovatelnost do 60 minut
- Zrychlená doba zrání
- Snadná zpracovatelnost bez míchání v míchačce
- Balení ve 25kg papírových pytích
- Skladovatelnost 12 měsíců od data výroby
- 54 ks/paleta, celkem 1200 kg
Zobrazit více

Určitě si přečtěte

Články odjinud