SUND SR 200 maska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Pokud toužíte po originálním a osobitém doplňku, máme pro vás skvělou možnost! Naše nabídka zahrnuje možnost potisku nebo výšivky na vybrané zboží dle vašeho vlastního návrhu. Stačí nám poslat váš design a my se postaráme o zpracování podle vašich představ. Buďte styloví a originální s unikátním kouskem, který bude jen váš! Hlavní parametry: - Možnost potisku nebo výšivky dle vlastního návrhu - Personalizovaný design podle vašich požadavků - Originální a jedinečný doplněk do vaší sbírky - Kontaktujte... Celý popis

Koupit za 6 322 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud toužíte po originálním a osobitém doplňku, máme pro vás skvělou možnost! Naše nabídka zahrnuje možnost potisku nebo výšivky na vybrané zboží dle vašeho vlastního návrhu. Stačí nám poslat váš design a my se postaráme o zpracování podle vašich představ. Buďte styloví a originální s unikátním kouskem, který bude jen váš!

Hlavní parametry:
- Možnost potisku nebo výšivky dle vlastního návrhu
- Personalizovaný design podle vašich požadavků
- Originální a jedinečný doplněk do vaší sbírky
- Kontaktujte nás na emailu eshop@flocker.cz pro více informací a objednání
Zobrazit více

Články odjinud