Polomaska ARDON je ideálním partnerem pro práci v náročných podmínkách, kde je důležitá ochrana dýchacích cest. Díky dvěma výdechovým ventilům s nízkým odvětrávacím odporem máte zajištěný komfort a snadný odvod tepla a vlhkosti. Kryty ventilů chrání membrány před nečistotami a aerosoly, což prodlužuje životnost masky. Elastické náhlavní popruhy ve tvaru "V" zajistí pevné a pohodlné upevnění na temeni hlavy. Polomaska ARDON není jenom ochranným prvkem, ale může být také využita jako filtrační zařízení... Celý popis

Koupit za 1 506 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Polomaska ARDON je ideálním partnerem pro práci v náročných podmínkách, kde je důležitá ochrana dýchacích cest. Díky dvěma výdechovým ventilům s nízkým odvětrávacím odporem máte zajištěný komfort a snadný odvod tepla a vlhkosti. Kryty ventilů chrání membrány před nečistotami a aerosoly, což prodlužuje životnost masky. Elastické náhlavní popruhy ve tvaru "V" zajistí pevné a pohodlné upevnění na temeni hlavy.

Polomaska ARDON není jenom ochranným prvkem, ale může být také využita jako filtrační zařízení ve spojení s nástavcem na stlačený vzduch SR 307, který umožňuje připojení průběžně přiváděného stlačeného vzduchu. Součástí balení jsou také praktické příslušenství - držák předfiltru SR 5153, předfiltr SR 221 a čisticí ubrousek.

Hlavní parametry:
- Materiál: silikon
- Norma: EN 140:1998
- Stupeň ochrany: TM3
- Barva: světle modrá (S), tmavě modrá (M), šedá (L)
- Velikosti: S, M, L
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ardon
Materiál silikonové
Velikost L

Články odjinud