Sundstrom Maska krycí filtry Pandemic Premium Pack je ideální volbou pro ty, kteří chtějí chránit své dýchací cesty před škodlivými látkami v ovzduší. Tato kvalitní maska je vybavena vyměnitelnými filtry, které zadrží částice, viry a bakterie, čímž zajišťují maximální ochranu. Maska je pohodlná na nošení díky měkkému těsnění na obličeji a nastavitelným popruhům, které zajistí perfektní sedění na každém obličeji. Pandemic Premium Pack obsahuje nejen masku a filtry, ale také další užitečné příslušenství,... Celý popis

Koupit za 1 380 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sundstrom Maska krycí filtry Pandemic Premium Pack je ideální volbou pro ty, kteří chtějí chránit své dýchací cesty před škodlivými látkami v ovzduší. Tato kvalitní maska je vybavena vyměnitelnými filtry, které zadrží částice, viry a bakterie, čímž zajišťují maximální ochranu. Maska je pohodlná na nošení díky měkkému těsnění na obličeji a nastavitelným popruhům, které zajistí perfektní sedění na každém obličeji. Pandemic Premium Pack obsahuje nejen masku a filtry, ale také další užitečné příslušenství, jako je ochranný obličejový štít a dezinfekční prostředek na ruce. S touto sadou budete připraveni čelit jakémukoli nebezpečí a zároveň si udržíte klidnou mysl vědomi si maximální ochrany, kterou Sundstrom Maska krycí filtry Pandemic Premium Pack poskytuje.

Hlavní parametry:
- Kvalitní maska s vyměnitelnými filtry
- Ochrana proti částicím, virům a bakteriím
- Měkké těsnění na obličeji a nastavitelné popruhy pro pohodlné nošení
- Součástí balení je ochranný obličejový štít a dezinfekční prostředek na ruce
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sundström
masky s integrovaným systémem pro odstraňování zápachu ano

Články odjinud