Sada Premium Pack je kompletní výbavou pro ochranu dýchacích cest při práci s nebezpečnými látkami. Polomaska SR 100 velikosti M je hlavním prvkem této sady a je vybavena dvěma výdechovými ventily, které zajišťují velmi nízký výdechový odpor. Kryty výdechových ventilů efektivně chrání membrány masky proti prachu, mlhám a aerosolům z barev, což zvyšuje bezpečnost uživatele. Polomaska je snadno nastavitelná a pohodlná na nošení i při delším používání. Souprava obsahuje také filtry SR 217 A1, SR 510,... Celý popis

Koupit za 1 979 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sada Premium Pack je kompletní výbavou pro ochranu dýchacích cest při práci s nebezpečnými látkami. Polomaska SR 100 velikosti M je hlavním prvkem této sady a je vybavena dvěma výdechovými ventily, které zajišťují velmi nízký výdechový odpor. Kryty výdechových ventilů efektivně chrání membrány masky proti prachu, mlhám a aerosolům z barev, což zvyšuje bezpečnost uživatele. Polomaska je snadno nastavitelná a pohodlná na nošení i při delším používání. Souprava obsahuje také filtry SR 217 A1, SR 510, SR 221 a předfiltr, které spolehlivě čistí vzduch a chrání dýchací orgány před škodlivými látkami.

Hlavní parametry:
- Obsahuje polomasku SR 100 velikosti M
- Dvě výdechové ventily s nízkým odporem
- Kryty výdechových ventilů chrání membrány masky
- Snadno nastavitelná a pohodlná konstrukce
- Souprava obsahuje filtry SR 217 A1, SR 510, SR 221 a předfiltr
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sundström

Články odjinud