Ochrana vašich dýchacích cest je zásadní, a právě k tomu slouží tato kompletní sestava ochranných prvků. Sestava obsahuje polomasku SR 100, která poskytuje pohodlné a bezpečné nošení. Kombinace částicového filtru SR 510 P3 R a plynového filtru SR 297 ABEK1 zajišťuje širokou ochranu před nebezpečnými částicemi a plyny. Předfiltr a držák předfiltru zvyšují účinnost filtrů a zajišťují dlouhou životnost celé sestavy. K tomu všemu ještě dostanete čistící ubrousek, abyste měli vše, co potřebujete, na... Celý popis

Koupit za 2 340 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana vašich dýchacích cest je zásadní, a právě k tomu slouží tato kompletní sestava ochranných prvků. Sestava obsahuje polomasku SR 100, která poskytuje pohodlné a bezpečné nošení. Kombinace částicového filtru SR 510 P3 R a plynového filtru SR 297 ABEK1 zajišťuje širokou ochranu před nebezpečnými částicemi a plyny. Předfiltr a držák předfiltru zvyšují účinnost filtrů a zajišťují dlouhou životnost celé sestavy. K tomu všemu ještě dostanete čistící ubrousek, abyste měli vše, co potřebujete, na dosah ruky. S touto sestavou budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou v bezpečí při práci v náročných podmínkách.

Hlavní parametry:
- Polomaska SR 100
- Částicový filtr SR 510 P3 R
- Plynový filtr SR 297 ABEK1
- Předfiltr a držák předfiltru
- Čistící ubrousek
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sundström

Články odjinud