Tato polomaska je skvělým pomocníkem pro práci v průmyslovém prostředí či při malování. Díky dvěma výdechovým ventilům s nízkým odporem je zajištěna pohodlná a efektivní ochrana proti nebezpečným částicím ve vzduchu. Kryty ventilů navíc chrání membrány před prachem a aerosoly z barev, což prodlužuje životnost masky. Náhlavní popruhy ve tvaru „V“ jsou snadno nastavitelné a zajišťují pevné a pohodlné upevnění na temeni hlavy. Tato polomaska může být také využita jako filtrační zařízení ve spojení... Celý popis

Koupit za 2 180 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato polomaska je skvělým pomocníkem pro práci v průmyslovém prostředí či při malování. Díky dvěma výdechovým ventilům s nízkým odporem je zajištěna pohodlná a efektivní ochrana proti nebezpečným částicím ve vzduchu. Kryty ventilů navíc chrání membrány před prachem a aerosoly z barev, což prodlužuje životnost masky. Náhlavní popruhy ve tvaru „V“ jsou snadno nastavitelné a zajišťují pevné a pohodlné upevnění na temeni hlavy. Tato polomaska může být také využita jako filtrační zařízení ve spojení s nástavcem na stlačený vzduch SR 307, což umožňuje připojení pro průběžně přiváděný stlačený vzduch a vytvoření dýchacího přístroje.

Hlavní parametry:
- Materiál: silikon
- Norma: EN 140:1998
- Stupeň ochrany: TM3
- Barva: modrá
- Velikost: M
- Obsah balení: 1x držák předfiltru SR 513, 1x předfiltr SR 221, 1x chemický filtr SR 297, částicový filtr SR 510 P3
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ardon
Velikost M

Články odjinud