S ochrannou dýchací sadou Sundström Particle Kit můžete mít jistotu, že jste v bezpečí před prachem, netoxickými částicemi, bakteriemi a viry. Tato sada obsahuje dýchací polomasku Sundström SR 100 ve velikosti M/L, filtr SR 510 P3R, předfiltr s držákem a čistící ubrousek. Dýchací sada je ideální pro ochranu nejen proti běžnému prachu, ale i proti pandemickým epidemiím, jako jsou koronavirus, SARS, MERS, ptačí nebo prasečí chřipka. Sada je dodávána v praktické uzavíratelné dóze, která usnadňuje skladování... Celý popis

Koupit za 794 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S ochrannou dýchací sadou Sundström Particle Kit můžete mít jistotu, že jste v bezpečí před prachem, netoxickými částicemi, bakteriemi a viry. Tato sada obsahuje dýchací polomasku Sundström SR 100 ve velikosti M/L, filtr SR 510 P3R, předfiltr s držákem a čistící ubrousek. Dýchací sada je ideální pro ochranu nejen proti běžnému prachu, ale i proti pandemickým epidemiím, jako jsou koronavirus, SARS, MERS, ptačí nebo prasečí chřipka. Sada je dodávána v praktické uzavíratelné dóze, která usnadňuje skladování a přenášení. Díky své kvalitní konstrukci a efektivní ochraně je tato sada nezbytným prvkem pro každého, kdo dbá na své zdraví a bezpečí.

Hlavní parametry:
- Ochranná dýchací polomaska Sundström SR 100 M/L
- Filtr SR 510 P3R
- Předfiltr s držákem
- Čistící ubrousek
- Ideální ochrana proti prachu, netoxickým částicím, bakteriím a virům
- Velikost M/L
- Dodáváno v uzavíratelné dóze
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sundström
Velikost M

Články odjinud