Polomaska SR 100 je skvělým pomocníkem pro ochranu dýchacích cest při práci v prachovém prostředí. Díky dvěma výdechovým ventilům s nízkým výdechovým odporem je zajištěna efektivní ventilace a pohodlí během nošení. Kryty ventilů chrání membrány před prachem, mlhami a aerosoly z barev, což prodlužuje životnost masky. Elastické náhlavní popruhy ve tvaru „V“ zajistí pevné a pohodlné upevnění na temeni hlavy. Tato polomaska může být také využita jako filtrační zařízení ve spojení s nástavcem na stlačený... Celý popis

Koupit za 1 506 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Polomaska SR 100 je skvělým pomocníkem pro ochranu dýchacích cest při práci v prachovém prostředí. Díky dvěma výdechovým ventilům s nízkým výdechovým odporem je zajištěna efektivní ventilace a pohodlí během nošení. Kryty ventilů chrání membrány před prachem, mlhami a aerosoly z barev, což prodlužuje životnost masky. Elastické náhlavní popruhy ve tvaru „V“ zajistí pevné a pohodlné upevnění na temeni hlavy. Tato polomaska může být také využita jako filtrační zařízení ve spojení s nástavcem na stlačený vzduch SR 307, který umožní připojení průběžně přiváděného stlačeného vzduchu. V balení najdete držák předfiltru SR 5153, předfiltr SR 221 a čisticí ubrousek pro snadnou údržbu.

Hlavní parametry:
- Materiál: silikon
- Norma: EN 140:1998
- Stupeň ochrany: TM3
- Barva: světle modrá (S), tmavě modrá (M), šedá (L)
- Velikosti: S, M, L
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ardon
Velikost L

Články odjinud