Sada Premium Pack je ideální volbou pro lakýrníky a všechny, kdo potřebují spolehlivou ochranu dýchacích cest při práci s organickými plyny, parami, netoxickými částicemi a aerosoly. Součástí sady je kvalitní ochranná dýchací polomaska SUNDSTRÖM SR 100 ve velikosti M/L, která poskytuje vysokou účinnost filtrace a pohodlné nošení. K maskování jsou k dispozici filtry SR 217 A1 a SR 510 P3, které zajišťují komplexní ochranu proti různým druhům nebezpečí. Sada obsahuje také balení předfiltrů proti hrubým... Celý popis

Koupit za 1 764 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sada Premium Pack je ideální volbou pro lakýrníky a všechny, kdo potřebují spolehlivou ochranu dýchacích cest při práci s organickými plyny, parami, netoxickými částicemi a aerosoly. Součástí sady je kvalitní ochranná dýchací polomaska SUNDSTRÖM SR 100 ve velikosti M/L, která poskytuje vysokou účinnost filtrace a pohodlné nošení. K maskování jsou k dispozici filtry SR 217 A1 a SR 510 P3, které zajišťují komplexní ochranu proti různým druhům nebezpečí. Sada obsahuje také balení předfiltrů proti hrubým nečistotám a kapénkám barvy, držák na filtr pro snadné upevnění a dezinfekční ubrousek v uzavíratelné dóze pro udržení čistoty a hygieny. S touto sadou můžete pracovat bezpečně a s důvěrou, aniž byste museli řešit riziko vdechnutí škodlivých látek.

Hlavní parametry:
- Ochranná dýchací polomaska SUNDSTRÖM SR 100 M/L
- Filtry SR 217 A1 a SR 510 P3 pro ochranu proti organickým plynům, parám, netoxickým částicím a aerosolům
- Předfiltry proti hrubým nečistotám a kapénkám barvy
- Držák na filtr pro snadné upevnění
- Dezinfekční ubrousek v uzavíratelné dóze
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sundström
Velikost M
masky s ochranou proti prachu a pylu ano

Články odjinud