Sundström SR 500

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Tato kompletní sada s ventilátorovou jednotkou SR 500 a svářečským štítem SR 592 je ideální volbou pro profesionální svářeče, kteří chtějí mít veškeré potřebné vybavení při práci na svářečských projektech. Ventilátorová jednotka SR 500 spolehlivě odvádí páry a zplodiny z pracovního prostoru, zatímco svářečský štít SR 592 poskytuje ochranu obličeje a očí před jiskrami a jinými nebezpečnými částicemi. S automatickým svářečským filtrem 4/9-13 budete mít vždy správnou úroveň ochrany před světelným zářením... Celý popis

Koupit za 38 817 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato kompletní sada s ventilátorovou jednotkou SR 500 a svářečským štítem SR 592 je ideální volbou pro profesionální svářeče, kteří chtějí mít veškeré potřebné vybavení při práci na svářečských projektech. Ventilátorová jednotka SR 500 spolehlivě odvádí páry a zplodiny z pracovního prostoru, zatímco svářečský štít SR 592 poskytuje ochranu obličeje a očí před jiskrami a jinými nebezpečnými částicemi. S automatickým svářečským filtrem 4/9-13 budete mít vždy správnou úroveň ochrany před světelným zářením a UV zářením.

Hlavní parametry:
- Ventilátorová jednotka SR 500
- Svářečský štít SR 592
- Automatický svářečský filtr 4/9-13
- Baterie STD
- Nabíječka baterií SR 513
- Kožený pásek SR 503
- 2 ks SR 510 Filtr pevných částic P3 R
- 2 ks adaptérů na filtr
- 10 ks předfiltru SR 221
- 2 ks lapače jisker SR 336
- 2 ks držáku předfiltru
- Průtokoměr
- Sada zátky
- Čisticí ubrousek
- Návody k použití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sundström
Materiál plastové

Články odjinud