Sundström SR 500 EX

0 %
Stars
(0 hodnocení)

SUNDSTRÖM SR 500 EX je filtroventilační dýchací jednotka navržená pro práci v prostředí s nebezpečím výbuchu, kde je vyžadována ochrana dýchacích cest. Tato jednotka dodává čistý filtrovaný vzduch do různých typů kukel a ochranných masek, což umožňuje pracovníkům bezpečně dýchat i v extrémních podmínkách. Díky skvělému švédskému designu, tichému chodu a vibrační a zvukové signalizaci poskytuje uživatelům spolehlivou ochranu a pohodlí během práce. SUNDSTRÖM SR 500 EX je vybaven ventilátorem, který... Celý popis

Koupit za 62 562 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

SUNDSTRÖM SR 500 EX je filtroventilační dýchací jednotka navržená pro práci v prostředí s nebezpečím výbuchu, kde je vyžadována ochrana dýchacích cest. Tato jednotka dodává čistý filtrovaný vzduch do různých typů kukel a ochranných masek, což umožňuje pracovníkům bezpečně dýchat i v extrémních podmínkách. Díky skvělému švédskému designu, tichému chodu a vibrační a zvukové signalizaci poskytuje uživatelům spolehlivou ochranu a pohodlí během práce.

SUNDSTRÖM SR 500 EX je vybaven ventilátorem, který generuje přetlak a brání pronikání znečišťujících látek do dýchacích masek. Ventilátor lze nosit pohodlně na opasku nebo na zádovém nosiči, což zvyšuje flexibilitu a pohodlí při práci. Pro správný provoz jednotky jsou nezbytné 2 filtry proti různým typům nebezpečí, jako jsou částice, aerosoly, viry, bakterie, plyny a páry. Dýchací jednotka je vybavena také ochrannými kryty filtrů s možností použití předfiltrů a baterie.

Nabíječka je schopna dobít baterii EX NIMH, což umožňuje jednotce fungovat nepřetržitě po dobu až 6 hodin. S hmotností pouhých 2,9 kg včetně baterie je dýchací jednotka lehká a pohodlná k nošení. Oranžová barva a univerzální velikost zajišťují, že jednotka bude vhodná pro různé pracovní prostředí a uživatele.

Hlavní parametry:
- Filtroventilační dýchací jednotka pro práci v prostředí s nebezpečím výbuchu
- Dodává čistý filtrovaný vzduch do různých typů kukel a ochranných masek
- Skvělý švédský design s tichým chodem a vibrační a zvukovou signalizací
- Ventilátor s generovaným přetlakem brání pronikání znečišťujících látek
- Možnost nošení ventilátoru na opasku nebo zádovém nosiči
- Vyžaduje 2 filtry proti částicím, aerosolům, virům, bakteriím, plynům a parám
- Ochranné kryty filtrů s možností použití předfiltrů a baterie
- Nabíječka dobíjí baterii EX NIMH pro 6 hodin provozu
- Hmotnost 2,9 kg včetně baterie, oranžová barva, univerzální velikost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sundström
ochranné polomasky s filtry ano
masky s výměnnými filtry ano
ochranné polomasky s antibakteriálním účinkem ano
masky s přídavnou ochranou pro nos a ústa ano
masky s integrovaným senzorem pro měření kvality ovzduší ano

Články odjinud