SUNDSTROM SR 500/SR 592

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Sada fitroventilační jednotky SR 500 se svářečským štítem SR 592 je kompletní výbavou pro svářeče, kteří dbají na své zdraví a pohodlí během práce. Tato sada obsahuje vše potřebné pro bezpečné a komfortní sváření. Automatický svářečský filtr s nastavitelným stupněm stínění 4/9-13 zajistí optimální ochranu očí před jiskrami a škodlivým zářením. Baterie STD a nabíječka baterií SR 513 zajišťují nepřetržitý provoz bez nutnosti časté výměny. Kožený pásek SR 503 a další příslušenství, jako jsou filtry... Celý popis

Koupit za 64 375 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sada fitroventilační jednotky SR 500 se svářečským štítem SR 592 je kompletní výbavou pro svářeče, kteří dbají na své zdraví a pohodlí během práce. Tato sada obsahuje vše potřebné pro bezpečné a komfortní sváření. Automatický svářečský filtr s nastavitelným stupněm stínění 4/9-13 zajistí optimální ochranu očí před jiskrami a škodlivým zářením. Baterie STD a nabíječka baterií SR 513 zajišťují nepřetržitý provoz bez nutnosti časté výměny. Kožený pásek SR 503 a další příslušenství, jako jsou filtry pevných částic P3 R, adaptéry na filtry, předfiltry, lapače jisker, držáky předfiltrů, průtokoměr, čisticí ubrousky a uživatelská příručka, doplní vaši výbavu na maximum. S touto sadou budete mít jistotu, že vaše svářečské práce budou nejen kvalitní, ale i bezpečné a pohodlné.

Hlavní parametry:
- Automatický svářečský filtr s nastavitelným stupněm stínění 4/9-13
- Baterie STD a nabíječka baterií SR 513
- Kožený pásek SR 503
- 2 ks filtrů pevných částic P3 R
- 2 ks adaptérů na filtry
- 10 ks předfiltrů SR 221
- 2 ks lapačů jisker SR 336
- 2 ks držáků předfiltrů
- Průtokoměr
- Sada zátků
- Čisticí ubrousek
- Uživatelská příručka
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sundström

Články odjinud