Sundström SR 540

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ochranná dýchací kukla Sundström SR 540 je ideálním společníkem pro práci v kontaminovaném prostředí. Díky ventilaci a pevné konstrukci poskytuje uživateli vysoký stupeň ochrany před škodlivými částicemi a plyny. Ventilátor SR 500, SR 500 EX, SR 700 nebo ventil na tlakový vzduch SR 507 zajistí pohodlné a čisté ovzduší i při náročné práci nebo v horkém prostředí. Kukla disponuje nastavitelným hlavovým křížem a vzdáleností mezi zorníkem a obličejem, což zajišťuje pohodlné a bezpečné nošení. S modrou... Celý popis

Koupit za 4 559 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranná dýchací kukla Sundström SR 540 je ideálním společníkem pro práci v kontaminovaném prostředí. Díky ventilaci a pevné konstrukci poskytuje uživateli vysoký stupeň ochrany před škodlivými částicemi a plyny. Ventilátor SR 500, SR 500 EX, SR 700 nebo ventil na tlakový vzduch SR 507 zajistí pohodlné a čisté ovzduší i při náročné práci nebo v horkém prostředí. Kukla disponuje nastavitelným hlavovým křížem a vzdáleností mezi zorníkem a obličejem, což zajišťuje pohodlné a bezpečné nošení. S modrou barvou a odolným zorníkem je kukla SR 540 praktickým a spolehlivým pomocníkem pro každodenní práci.

Hlavní parametry:
- Ochranná dýchací kukla Sundström SR 540
- Ventilace pro čistý vzduch
- Pevná konstrukce s odolným zorníkem
- Nastavitelný hlavový kříž a vzdálenost zorníku od obličeje
- Kompatibilní s ventilátory SR 500, SR 500 EX, SR 700 a ventilem na tlakový vzduch SR 507
- Barva: tmavě modrá
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sundström
Velikost univerzální
ochranné polomasky s filtry ano
masky s výměnnými filtry ano

Články odjinud